راه اندازی فروشگاه فایل فروش فایل با یوتا فایل

چگونه فروشنده شویم ؟

یوتا‌فایل یک سروس آنلاین خرید، فروش و به اشتراک‌گذاری فایل و محصولات دیجیتال بر‌مبنای سیستم چند‌فروشندگی برای فروش فایل و هر نوع محصول قابل دانلودی است که توسط فروشندگان حقیقی و حقوقی و در چارچوب قوانین و ضوابط یوتا‌فایل عرضه و پشتیبانی می‌شود.

چرا یوتا‌فایل ؟

اصلاً چرا یوتا‌فایل ایجاد شده ؟ و چرا ما باید از این سرویس استفاده کنیم ؟

همانطور که میدانید طراحی و پیاده سازی هر نوع سامانه آنلاین و هر نوع فروشگاه اینترنتی مستلزم صرف هزینه و زمان کافیست، طراحی یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی هزینه‌هایی از قبیل هاست و دامنه مناسب، سامانه و سیستم مدیریتی مرتبط، بهینه سازی برای متورهای جستجو برای قرارگیری در نتایج جستجوی کاربران در متورهای جستجوی قدرتمند مثل گوگل، مدیریت دائم سیستم که خود شامل بخش‌های زیادی است مثل پشتیبان‌گیری از محتوای سایت و فروشگاه شما، ارتباط با کاربران و مشتریان، پشتیبانی ۲۴‌ساعته، و از طرف دیگر تامین امنیت فروشگاه اینترنتی و سایت شما، توسعه سیستم و بهبود سرعت و کیفیت وب‌سایت، تهیه درگاه‌های پرداخت و نمادهای اعتماد الکترونیکی و دها مورد دیگر که هر کدام از این‌ها نیازمند داشتن مهارت ، هزینه کافی و زمان زیادی خواهد بود.

و از آنجایی که ما اعتقاد داریم زمان مهمترین دارایی انسان است و ارزشمندتر از طلاست و حتی ارزشمندتر از الماس و هرنوع شیء گرانبهای دیگریست به همین خاطر سرویس یوتا‌فایل را برای هموطنان عزیزمان طراحی و به مرحله اجرا در آوردیم تا از اتلاف وقت گرانبهایشان جلوگیری کنیم و از طرف دیگر هزینه‌های شما عزیزان را کاهش دهیم و بستری جامع را برای خرید، فروش و به اشتراک‌گذاری محصولات دیجیتال در کشور فراهم آوریم.

راه اندازی فروشگاه فایل فروش فایل با یوتا فایل | طراحی سایت با یوتا فایل

چرا فروش محصول در سرویس یوتا فایل ؟

وجه تمایز یوتا فایل با سرویس های دیگر چیست؟
 • سهم مشارکت ۸۰٪ از فروش محصول

  مشارکت ۷۰% از فروش محصول برای محصولات شما که در وبسایت های دیگر قرار داده اید
  و مشارکت ۸۰٪ از فروش محصول برای محصولات ویژه و انحصاری یوتا فایل

 • جایگاه اول گوگل در عبارات مرتبط

  از آنجایی که سرویس یوتا فایل یک سرویس جامع در همه‌ی زمینه‌های محصولات دانلودی است به زودی جزء برترین وب‌سایت ها قرار خواهد گرفت.

 • بازاریابی هوشمندانه محصولات در بستر اینترنت

  یوتا فایل با برگزاری جشنواره‌ها و کمپین‌های مختلف، تبلیغات بنری و کلیکی و قرارگیری در رتبه های اول گوگل در همه‌ی دسته‌بندی‌های محصولات، بازاریابی مناسبی را برای فروش بیشتر محصولات فروشندگان در نظر دارد .

 • بالا بردن کیفیت محصول به کمک کارشناسان تولید محتوا

  محصولاتی که در یوتا فایل قرار داده میشوند قبل از مرحله انتشار ابتدا توسط کارشناسان تولید محتوا بررسی و برای بالا بردن کیفیت محصول و کمک به خریدار برای تصمیم‌گیری نهایی خرید، تغییرات مناسبی در توضیحات و تصاویر محصول با هماهنگی فروشنده محصول داده خواهد شد که این مسئله باعث فروش بیشتر محصول می‌شود.

فرهنگ و ارزش‌های حاکم بر سیستم و گروه کاری یوتا‌فایل

تعهد حرفه‌ای و انصاف، توسعه و تعالی، شفافیت و خوش حسابی

راه اندازی فروشگاه فایل فروش فایل با یوتا فایل

شفافیت و خوش حسابی

یوتافایل با استفاده از سیستم دقیق حسابداری و برنامه منظم حسابرسی پرداخت های به موقعی دارد

راه اندازی فروشگاه فایل فروش فایل با یوتا فایل

توسعه و تعالی

ما در یوتافایل اهداف والایی را در نظر داریم و برای رسیدن به این اهداف نیازمند فرهنگ تعالی هستیم

راه اندازی فروشگاه فایل فروش فایل با یوتا فایل

تعهد حرفه ای و انصاف

ما در مجموعه یوتافایل اصل را بر عمل به فراتر از تعهدات قرار دادایم و تمامی تعهدات را ارزیابی کرده و سعی در ایجاد همکارهای منصفانه داریم

مراحل فروشندگی در یوتا فایل

 1. عضویت سریع و رایگان از طرف فروشنده
 2. تایید حساب کاربری فروشنده از طرف یوتا فایل
 3. آماده سازی و ثبت محصول استاندارد
 4. بررسی و رفع مشکلات احتمالی محصول از طرف یوتا‌فایل و کمک به بهبود کیفیت محصول و آماده‌سازی برای قراردادن در سرویس یوتا فایل
 5. انتشار محصول در بستر یوتافایل
 6. فروش محصول
 7. تسویه حساب منظم هفتگی

یوتا‌فایل آسان ترین، سریع ترین و امن ترین سامانه خرید و فروش فایل و محصولات دیجیتال در ایران است .

 

تلنــگری برای ما

از شما بزرگواران درخواست می‌کنیم هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا تلنـگری را که دوست داشتید میتونید از بخش تماس با ما برای ما بفرستید مطمئناً برای مجموعه‌ی یوتا‌فایل کلام و راهنمایی‌های شما عزیزان ارزشمند بوده و ما را در جهت خدمت رسانی بهتر یاری می کند و باعث دلگرمی ما می‌شود .

با سپاس فراوان از همه‌ی همراهان یوتا‌فایل