بسمه الله الرحمن الرحیم

یوتا فایل یک سرویس خرید و فروش محصولات دیجیتال است .

یوتا فایل به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. آیین‌‌نامه زیر، قوانین مربوط به استفاده از این سایت را مشخص می‌کند و قراردادی است بین این سایت و کلیه کاربران آن. عضویت در این سایت و نیز استفاده از آن در هر زمانی، به معنای اطلاع کامل از متن این قرارداد و پذیرش کلیه شرایط آن است. یوتا فایل می‌تواند در هر زمانی مفاد این قرارداد را بدون کسب اجازه از کاربران، تغییر داده و کاربران این سایت موظف به مطالعه دقیق این قرارداد و پیگیری تغییرات احتمالی آن در هر زمانی، می‌باشند. اگر شما مفاد این متن را قبول ندارید، نباید از سایت استفاده کنید. ادامه استفاده شما از این سایت در هر زمانی، به معنای پذیرش تمام محتوای این قرارداد در آن زمان، توسط شما می‌باشد.

در متن این قرارداد، واژه های “ما”، “سایت”، “وبسایت” و “یوتافایل” هم معنی بوده و بیانگر سایت یوتافایل می‌باشند. واژه های “شما”، “کاربر” و “کاربران” نیز به یک معنا بوده و بیانگر کلیه افراد حقیقی و حقوقی‌ای می‌باشد که به نوعی از این سایت استفاده می‌کنند.

 

قوانین و مقررات :

  1. کلیه فعالیت های yottafile.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات yottafile.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت yottafile.ir به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .
  2. یوتافایل دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.
  3. کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به “یوتا فایل” بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی ممنوع است.
  4. استفاده از محتوای سایت به قصد فروش فایل در اینترنت و شبکه های مجازی ممنوع می باشد اما اگر به قصد چاپ و اخذ هزینه طراحی از مشتری بابت فایل طراحی شده باشد بلامانع است .
  5. خرید فایل از “یوتا فایل” به آدرس www.yottafile.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).
  6. “یوتا فایل” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.
  7. “یوتا فایل” می کوشد تا صحت و سقم محصولات منتشر شده در این سرویس از نظر محتوایی را بررسی کند ولی به دلیل حجم بالای فایلهای منتشر شده در این سرویس “یوتا فایل” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای منتشر شده از سوی فروشنده ها ندارد با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از صحت محتوا به عهده کاربران محترم است و هچگونه مسئولیتی متوجه “یوتا فایل” نمی باشد.
  8. خریدار فایل می بایست با نوع فایل دانلودی آشنایی داشته باشد، هرگونه ویرایش در فایل خریداری شده از سایت به عهده خریدار بوده و هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی از طرف “یوتا فایل” انجام نمی گیرد.
  9. مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از yottafile.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی، هیچگونه مسئولیتی متوجه “یوتا فایل” نمی باشد.
  10. مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل پست الکترونیک و رمز عبور درج شده بر روی سایت “یوتا فایل”، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. پس از ثبت نام پست الکترونیک غیر قابل تغییر می باشد و تنها راه بازیابی رمز عبور از طریق پست الکترونیک است، پس در صحیح بودن پست الکترونیک هنگام ثبت نام دقت نمایید.